Części zamienne

Części zamienne do maszyn rolniczych – zęby sprężynowe do agregatu i kultywatora, trzymaki do kosiarki

Jedną z gałęzi działalności firmy BAGRAMET jest produkcja części zamiennych do maszyn rolniczych i to właśnie w tej dziedzinie firma jest najbardziej rozpoznawalna w Polsce. Od tego wszystko się zaczęło i jest to też pozycja w ofercie, która jest stale doskonalona i nieustannie się rozwija. Szeroka gama części zamiennych jest ceniona zarówno na naszym rodzimym rynku, jak i rynkach światowych.

W podstawowej ofercie znajdują się m.in.

    • części zamienne do agregatu uprawowego (ząb sprężynowy, ząb lekki, ząb agregatu, ząb famarolski, ząb słupski, ząb 32×10, ząb 32×12, ząb 45×10, ząb 45×12, spulchniacz, ząb siewnika, ząb sprężynowy agregatu prosty, sprężyna płaska trzyotworowa, ząb sprężynowy SV, ząb sprężynowy SU, ząb sprężynowy tylny, ząb sprężynowy przedni z redliczką, ząb duński, zęby S z redlicą, ząb sprężynowy agregatu typu S, siewnik, redliczki, redliczka jednootworowa, redliczka prosta, wzmocnienie zęba sprężynowego agregatu, sprężyna wzmacniająca, sprężyna pomocnicza, uchwyt do zęba, ząb włóki 80×10, sprężyna wału 60×10),

    • części zamienne do kultywatora (ząb kultywatora, redliczka dwuotworowa, redliczka kultywatora),

    • części zamienne do kosiarki rotacyjnej (trzymak, trzymak noża, trzymaki).

Czym wyróżniają się nasze zęby sprężynowe do agregatu?

Przede wszystkim wyjątkową estetyką, zwiększoną wytrzymałością (twardość zębów sprężynowych na poziomie 46 HRC, +/- 3 HRC) oraz zmniejszoną podatnością na zapychanie. To wszystko gwarantowane jest przez ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji zęba sprężynowego do agregatu uprawowego. Dzięki temu doświadczeniu BAGRAMET jest ceniony w Polsce oraz za granicą!

Jeżeli zainteresował Państwa nasz wachlarz części zamiennych, zachęcamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. W przypadku nietypowych zębów sprężynowych, których nie ma w naszej ofercie, prosimy również o kontakt. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia według indywidualnych projektów. Nasza oferta części zamiennych (zębów sprężynowych) wciąż jest dopasowywana do potrzeb i oczekiwań Klientów, którzy współpracują lub chcą współpracować z firmą BAGRAMET.