Tel.: + 48 (59) 822 33 00      Pon. - Pt.: 7:00 - 15:00    |    E-mail: biuro@bagramet.eu

Spawanie zrobotyzowane i manualne

Oferujemy usługi spawalnicze przy użyciu robota spawalniczego Yaskawa MA2010, który charakteryzuje się wyprofilowanym ramieniem, które pozwala na zwiększenie pola manewru i zasięgu pracy robota. Umożliwia to spawanie trudno dostępnych miejsc nawet w przypadku dużych obiektów. Wycięcie w górnej części ramienia zapewnia odpowiedni kąt spawania, który przekłada się na wysoką efektywność. Dzięki powyższym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie pracować przy obiektach o zróżnicowanych kątach nachylenia. Układy rozmieszczone na suficie, ścianie oraz podłodze nie stanowią problemu. Istnieje możliwość układania wszelkiego rodzaju spoin.

Maksymalny zasięg MA2010 wynosi 2010mm w poziomie i 3649mm w pionie, natomiast powtarzalność to ± 0,08 mm.

Stosując MA2010 korzystamy z pozycjonera MT1-500, który ułatwia wykonywanie kilku zadań jednocześnie. Dzięki robotowi jesteśmy w stanie spawać elementy ze stali czarnej oraz nierdzewnej o przedziale grubości 1-20mm i maksymalnej długości 3000mm.

Oferujemy spawanie metodami TIG MIG/MAG oraz zapewniamy najwyższą jakość wyrobów dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom posiadającym europejskie certyfikaty spawalnicze w wyżej podanych metodach.
Dział spawalniczy oferuje Państwu:

  • spawanie stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz aluminium
  • spawanie manualne oraz półautomatyczne
  • spawanie elementów produkcji jednostkowej, seryjnej oraz masowej
Davis Property Management

Cat Hair Remover
Cat Hair Remover